O Nas

Rozpoczynając naszą współpracę 16 lipca 2017 roku wiedzieliśmy, że będzie to coś wielkiego. Zawsze mierzyliśmy wysoko i nie baliśmy się spełniać swoich marzeń, jednak tempo rozwoju naszej grupy zaskoczyło nawet nas samych. Jest nas już kilkanaście tysięcy a ilość osób na grupie z dnia na dzień rośnie. Tak jak przypuszczaliśmy, wiele osób potrzebuje naszej pomocy. Świat się zmienił, to właśnie internet stał się najlepszym narzędziem do pracy. Niestety, nie każdy potrafi wykorzystać jego potencjał. Właśnie dlatego powstała grupa szkoleniowa Wolność Finansowa Bliżej Niż Myślisz. Jej dużą zaletą jest to, że dołączenie do niej jest całkowicie darmowe. Więc jak widzisz, już zupełnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł się rozwijać 🙂.

Szkolenia, live’y, nagrania, to solidna dawka wiedzy, nabywanie doświadczeń, których wielu osobom brakuje do osiągnięcia sukcesu online. Osoby, po przejściu naszego profesjonalnego szkolenia, nabywają wiedzę, która pomaga im rozpocząć działalność w social mediach, czyli Facebook’u, Instagramie czy YouTubie. Zapewne nasuwa Ci się pytanie dlaczego to robimy 🙂. To proste, jeśli ukończysz już nasze szkolenie i nie będziesz miał pomysłu na swój biznes, a podoba Ci się nasza wizja, masz okazję dołączyć do naszego teamu i pracować razem z nami.

Spotykamy się również offline 🙂. Co miesiąc, nie ważne skąd jesteśmy, przyjeżdżamy do Częstochowy, aby wziąć udział w warsztatach, poznać nowe osoby i razem się rozwijać.

Jednak Wolność Finansowa Bliżej Niż Myślisz to nie tylko biznes. Poprzez wspólne zainteresowania, narodziła się między nami prawdziwa przyjaźń. To oczywiste, że zarówno spotkania online jak i offline z osobami, które, tak jak my chcą być kimś, mają pasję i marzenia to czysta przyjemność. Ważne jest również to, że nikt nie traktuje się z góry. W naszej grupie spotkasz życzliwych, pełnych entuzjazmu ludzi, którzy z chęcią Ci pomogą.